РФ не планує згортати відносини з Україною, - Путін

НовиниПолітика    19.08.2016 - 15:56
Фото: Володимир Путін прокоментував дипломатичні відносини РФ з Україною
Фото: Володимир Путін прокоментував дипломатичні відносини РФ з Україною

Путін заявив, що РФ буде створювати можливості для розвитку контактів

Російська Федерація не планує згортати відносини з Україною. Про це заявив президент РФ Володимир Путін на нараді з членами Ради безпеки Росії в Криму, повідомляє "ТАСС".

"Ми не збираємося згортати наші відносини, незважаючи на небажання сьогоднішньої влади в Києві мати повноцінні дипломатичні відносини на рівні послів, ми тим не менш будемо створювати можливості для розвитку контактів, їх підтримки", - заявив він.


Путін також зазначив, що для цього прийнято рішення призначити Дмитра Ліванова спецпредставником президента РФ з розвитку торгово-економічних, наукових і технічних зв'язків з Україною.

"Виходжу з того, що досвід Дмитра Вікторовича і не в останню чергу його наполегливість, характер і вирішення завдань, які перед ним стояли, відіграють позитивну роль у здійсненні тих функцій, які на нього покладаються", - сказав Путін.

Путін також заявив, що розвиток торгово-економічних зв'язків з Україною має бути в полі постійної уваги.

"Що стосується дипломатичного представника, посла (в Україні) - поговоримо окремо. Але розвиток торговельно-економічних зв'язків має бути в полі постійної нашої уваги", - додав Путін.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що екс-міністр освіти і науки Російської Федерації Дмитро Ліванов стане спецпредставником президента РФ Володимира Путіна з торговельно-економічних зв'язків з Україною.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся