ua en ru

Унаслідок шторму на Філіппінах загинуло вже близько 200 людей

Унаслідок шторму на Філіппінах загинуло вже близько 200 людей Фото: зсув ґрунту на Філіппінах (twitter/ilovephilippin3)

Ще близько 70 осіб вважаються зниклими безвісти

На Філіппінах унаслідок повеней та зсувів ґрунту, спричинених тропічним штормом Тембін, вже загинуло близько 200 людей. Про це повідомила місцева влада 23 грудня 2017 року, передає DW.

Зокрема зазначено, що найбільших втрат зазнала провінція Північний Ланао, де загинуло щонайменше 127 осіб і ще 69 зникли безвісти. Своєю чергою 47 осіб загинуло в провінції Північна Замбоанга, 18 - у Південному Ланао, ще вісім - у провінціях Букіднон, Західний Місаміс та місті Іліган.

Як повідомляється, напередодні в південному регіоні Мінданао шторм Тембін змусив понад 75 тисяч осіб покинути свої домівки. У різних регіонах Філіппін шторм руйнував будинки рибалок, викорчовував кокосові пальми та призвів до підтоплення автошляхів. Нині в уражених районах працюють рятувально-пошукові команди.

У середньому щороку Філіппіни зазнають близько 20 тайфунів. Найбільш смертоносним тайфуном в історії Філіппін став Хайянь у листопаді 2013 року. Він знищив низку міст у центральному регіоні острівної держави, загинуло понад 7 тис. осіб.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Філіппінах кількість жертв тропічного шторму збільшилася до 133 осіб.