У результаті сходу зсуву на північному заході Китаю вісім людей зникли безвісти

НовиниНадзвичайні події    19.04.2017 - 10:52
Фото: зсув
Фото: зсув

Зсув зруйнував 7-поверховий житловий будинок

Місцева влада повідомила, що вісім людей зникли безвісти в результаті зсуву ґрунту в північно-західній китайській провінції Шеньсі в понеділок, 17 квітня 2017 року. Про це повідомляє агентство "Сіньхуа".

Відзначається, що зсув зійшов о 11:58 в селищі Маопін повіту Байхе міста Анькан і зруйнував 7-поверховий житловий будинок.

Повідомляється, що в будинку проживають 11 сімей загальною чисельністю 39 осіб. За попередніми даними, вісім з них пропали безвісти.

На даний момент тривають пошуково-рятувальні роботи. На вихідних в повіті пройшли сильні дощі.

Нагадаємо, 91-метрове звалище на північно-східній околиці Коломбо рухнуло 14 квітня в результаті пожежі на його вершині. Вогонь, в свою чергу, викликав зсув, який завалив будинки, що знаходилися нижче. Уряд Шрі-Ланки залучив сотні військовослужбовців і поліцейських, щоб дістати з-під завалів сміття людей, що залишилися в живих.

Кількість загиблих від обвалення гори сміття на житлові будинки на Шрі-Ланці склало 29 осіб. При цьому близько 30 осіб все ще вважаються зниклими безвісти. Крім того, повідомляється, що пошкоджено щонайменше 150 будинків.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top