Резніченко оголосив про будівництво найбільшого реабілітаційного центру в Дніпрі для учасників АТО
Голова Дніпропетровської ОДА Резніченко розповів про розвиток медицини в регіоні
Лікарня імені Мечникова у Дніпрі, де проводиться лікування значної кількості поранених воїнів АТО, отримала сучасний томограф Optima CT660, також на Дніпропетровщині невдовзі розпочнеться будівництво найбільшого в Україні реабілітаційного центру для учасників антитерористичної операції на сході країни. Про це заявив голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентин Резніченко, повідомляє прес-служба ОДА.
"За дорученням президента Петра Порошенка розвиваємо медицину області. Медичну реформу ми не чекаємо, в рамках наявних повноважень забезпечуємо лікарні області найсучаснішим обладнанням. На додаток до вже запущеного в цьому році ангіографа, лікарня імені Мечникова, де лікується багато воїнів АТО, отримала новий сучасний томограф, придбаний обласним коштом. Серед переваг новітнього обладнання - висока точність діагностики, низька доза опромінювання, коротший час обстеження. Він дозволить проводити діагностику на рівні світових стандартів", - зазначив Резніченко.
За його словами, за останні два роки команда ДніпрОДА придбала для лікарень регіону 150 одиниць сучасного обладнання. Це томографи, ангіографи, апарати штучного дихання та ультразвукової діагностики. Оновлювати медобладнання влада області продовжує і в 2017 році.
"Дніпропетровська область першою приймає тяжкопоранених учасників АТО, саме тому Петро Порошенко доручив нашій команді побудувати тут "з нуля" сучасний реабілітаційний центр. Наші герої отримають свій окремий найбільший реабілітаційний центр, оснащений за найвищими світовими стандартами. У ньому буде все необхідне для їх повноцінної фізичної і психологічної реабілітації", - заявив Резніченко.
За його словами, проектування центру вже розпочато. Будівництво стартує в наступному році. У центрі розмістять басейн, комплекс для водних процедур, сольову кімнату, фізіотерапевтичний та масажний кабінети, зал психологічного розвантаження. Планується обладнати три відділення на 20 осіб кожне, передбачити умови і для бійців, обмежених в пересуванні.
"В даний момент ми розглядаємо три локації в Дніпропетровській області, але з упевненістю можна сказати одне: центр буде побудований з нуля в найкоротші терміни і вже в наступному році прийме перших пацієнтів", - підкреслив Резніченко.