Рейтинг Трампа впав до мінімальних після виборів значень

НовиниПолітика    11.01.2017 - 16:33
Фото: обраний президент США Дональд Трамп
Фото: обраний президент США Дональд Трамп

Зараз дії Трампа схвалюють 37% американців

Рейтинг обраного президент США Дональда Трампа після виборів глави держави в листопаді 2016 року впав до мінімальних значень. Про це свідчать дані опитування, проведеного центром вивчення громадської думки при Квиннипэкском університет, передает The Independent.

У цей момент дії Трампа схвалюють 37% американців. На кінець листопада 2016 року цей показник становив 44%. Більшість населення країни (51%) незадоволена обраним президентом.

У листопаді 2016 року 53% респондентів думали, що Трамп поведе країну в правильному напрямку, зараз так вважають лише 45% американців. Також зменшилася кількість американців, які думали, що обраний президент допоможе економіці США (52% проти нинішніх 47%), і що політика Трампа посприяє їхньому особистому фінансовому становищу (40% проти 27%).

Також впав рейтинг Трампа за кордоном. Ще в листопаді минулого року 59% вважали, що становище США покращитися після обрання республіканця президентом, тепер так стверджують 52%.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Трамп заявив, що Росія ніколи не намагалася тиснути на нього.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Пєсков назвав повідомлення про компромат на Трампа вигадкою Трамп назвав інформацію про російський компромат фейком і "полюванням на відьом"
On Top