Рейтинг Трампа впав до мінімальних після виборів значень

НовиниПолітика    11.01.2017 - 16:33
Фото: обраний президент США Дональд Трамп
Фото: обраний президент США Дональд Трамп

Зараз дії Трампа схвалюють 37% американців

Рейтинг обраного президент США Дональда Трампа після виборів глави держави в листопаді 2016 року впав до мінімальних значень. Про це свідчать дані опитування, проведеного центром вивчення громадської думки при Квиннипэкском університет, передает The Independent.

У цей момент дії Трампа схвалюють 37% американців. На кінець листопада 2016 року цей показник становив 44%. Більшість населення країни (51%) незадоволена обраним президентом.

У листопаді 2016 року 53% респондентів думали, що Трамп поведе країну в правильному напрямку, зараз так вважають лише 45% американців. Також зменшилася кількість американців, які думали, що обраний президент допоможе економіці США (52% проти нинішніх 47%), і що політика Трампа посприяє їхньому особистому фінансовому становищу (40% проти 27%).

Також впав рейтинг Трампа за кордоном. Ще в листопаді минулого року 59% вважали, що становище США покращитися після обрання республіканця президентом, тепер так стверджують 52%.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Трамп заявив, що Росія ніколи не намагалася тиснути на нього.

Пєсков назвав повідомлення про компромат на Трампа вигадкою Трамп назвав інформацію про російський компромат фейком і "полюванням на відьом"
Читайте в розділі

Трамп зустрінеться з прем'єр-міністром Британії у п'ятницю

Екс-президент Гамбії покинув країну після відмови від влади

Трамп здійснив перший офіційний візит в якості президента в штаб-квартиру ЦРУ

On Top