У регіонах із переселенцями значно зросла кількість крадіжок, - Троян

НовиниНадзвичайні події    09.10.2016 - 15:57
Фото: Вадим Троян розповів про рівень злочинності
Фото: Вадим Троян розповів про рівень злочинності
Мінсоцполітики планує запустити реєстр переселенців на наступному тижні У Київ з початку АТО переїхало майже мільйон переселенців з Донбасу, - Аваков

Зокрема в Києві кількість крадіжок зросла вдвічі

В Україні відмічається підвищення середньостатистичного зростання крадіжок у регіонах, де сконцентровано більшість переселенців. Про це повідомляє заступник голови Національної поліції Вадим Троян, пише "Дзеркало тижня".

Зазначено, що кількість крадіжок зросла насамперед у місті Київ (зростання вдвічі), Миколаївській (+60%), Одеській (+61%) та Харківській (+62%) областях.

"Напряму пов'язаний із війною і так само новий для України виклик, який прямо впливає на рівень злочинності - безпрецедентне зростання кількості вимушених переселенців. Чи всі вони законослухняні? Очевидно, що ні - особливо, коли перед більшістю з них кардинально постає питання вирішення елементарних побутових потреб (пошук житла, роботи, начальних закладів для дітей), що, своєю чергою, потребує значних фінансових витрат", - йдеться у статті.

Інфографіка факторів, що впливають на злочинність в Україні

Троян наголошує, що з початку 2016 року взято на облік 1,8 млн переселенців (1,4 млн сімей із Донбасу і Криму). При цьому ще близько 800 тисяч осіб не зареєструвалися як переселенці.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві почастішали випадки проникнення злодіїв у квартири через незамкнені двері.

Читайте в розділі

ДФС відсторонила від роботи начальників Закарпатської митниці та митного поста "Ужгород"

У Москві резиденцію посла США закидали фаєрами

ДСНС попереджає про збільшення ризику побутових пожеж через похолодання

On Top