Реформа децентралізації в Україні впливає на ЄС, - Мільбрадт

НовиниПолітика    01.02.2018 - 12:43
Фото: Георг Мільбрадт (uacrisis.org)
Фото: Георг Мільбрадт (uacrisis.org)

Реформа децентралізації влади в Україні важлива і для європейських партнерів

В Євросоюзі відчувають вплив реформи децентралізації влади в Україні і підкреслюють важливість її проведення. Про це в ході прес-конференції "Міжнародна підтримка реформи децентралізації в Україні" заявив Спеціальний представник уряду Німеччини з децентралізації в Україні Георг Мільбрадт, передає кореспондент РБК-Україна.

Він підкреслив, що проведення реформи децентралізації влади в Україні важливо і для європейських партнерів.

"Я живу в Німеччині близько до польського кордону, а український кордон від мене приблизно за 811 км, і успіх вашої реформи також впливає на нас. Чим більше успіху в Україні, тим менше буде і у нас проблем і турбот", - сказав Мільбрадт.

Також він заявив, що в результаті проведення реформи "Україна буде іншою".

"Я зі свого досвіду повністю переконаний, що ця реформа (децентралізації - ред.) змінить також ставлення людей, що люди будуть більш відповідально ставитися до того, що у них є, і я думаю, що Україна через рік вже буде інший. Буде такою, яка керується з низів вгору, а не навпаки - це найбільший успіх такої реформи", - додав Мільбрадт.

Нагадаємо, раніше віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку і житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко повідомив, що за три роки проведення реформи децентралізації серед лідерів щодо її впровадження виявилися Дніпропетровська, Житомирська, Тернопільська та Полтавська області.

On Top