Редактори Вікіпедії заборонили посилатися на Daily Mail

Редактори Вікіпедії заборонили посилатися на Daily Mail
Фото: Вікіпедія

На думку редакторів, існують "інші, більш достовірні джерела"

Редактори вільної енциклопедії Вікіпедія вирішили ввести постійну заборону на посилання на британський таблоїд Daily Mail (в тому числі і на електронну версію газети dailymail.co.uk). Про це повідомляє сайт онлайн-енциклопедії.

Так, видання було визнано ненадійним. Ті, хто проголосували "за" пояснили своє рішення тим, що видання неповно перевіряє факти, а також "займається сенсаціоналізмом і відкритою фабрикацією".

Також, на думку редакторів, існують "інші, більш достовірні джерела".

При цьому супротивники заборони заявляли, що в деяких темах газета є надійним джерелом. Крім того, якщо виділити одне недостовірне джерело, це не вирішить проблеми з іншими ненадійними джерелами, використання яких дозволено.

Таким чином, фільтр "Вікіпедії" не дозволить послатися на Daily Mail при редагуванні статті.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман підтримав пропозиції громадськості, спрямовані на розвиток україномовного розділу "Вікіпедії", і доручив органам виконавчої влади вжити у 2017 році заходи щодо їх реалізації.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся