Реальна кількість безробітних в Україні становить майже 2 млн осіб, - Розенко

Реальна кількість безробітних в Україні становить майже 2 млн осіб, - Розенко
Фото: Павло Розенко (РБК-Україна)

Розенко зазначив, що у службах зайнятості зареєстровано лише 400 тисяч безробітніх

Реальна кількість безробітних в Україні становить 1,9 млн осіб. Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко в ефірі телеканалу ZIK.

Разом з тим, Розенко зазначив, що у службах зайнятості зареєстровано лише 400 тисяч громадян України.

"Сьогодні, лише 400 тисяч українців зареєстровані у службах зайнятості. Зокрема, туди приходять люди, які мають право на допомогу по безробіттю. Проте, на сьогоднішній день, реальна кількість безробітних становить близько 1,9 мільйона українців", - сказав Розенко.

Крім того, Розенко додав, що на ринку праці України наразі налічується близько 18 мільйонів працюючих українців, разом з тим, з них страхові внески сплачують лише 11 мільйонів осіб.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні (без урахування тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та частині зони проведення антитерористичної операції) у березні 2017 року рівень безробіття порівняно з попереднім місяцем трохи зменшився і склав 1,5%.

У березні 2017 р. в Державній службі зайнятості було зареєстровано 406,8 тис. безробітних (проти 439,3 тис. місяцем раніше). Таким чином, кількість безробітних зменшилася на 32,5 тис. осіб.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся