Реал - Спортинг: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів

НовиниСпорт    14.09.2016 - 21:45

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів "Реал" - "Спортинг" розпочнеться РБК-Україна у 21:15, а дивитися футбол онлайн можна буде на каналі "Футбол".

Мадридський "Реал" зіграє свій перший матч у новому сезоні Ліги Чемпіонів проти португальського "Спортинга".

14 вересня, 21:45
Мадрид, "Сантьяго Фіналу"

"Реал" - "Спортинг" 2:1
Гол: Роналду, 89, Мората, 90+2 - Сезар, 47
Реал:
Касилья, Карвахаль, Рамос, Варан, Марсело, Кроос, Модріч, Каземіро, Роналду, Бензема, Бейл
Спортинг: Патрісіу, Коатес, Семеду, Перейра, Зегелар, Карвальо, Адрієн, Бруно Сезар, Мартінш, Руїс, Дост

Після гарного минулого сезону "Спортинг" втратив кілька лідерів команди. Залишився ключовим гравцем центральний півзахисник Адрие Сілва, на якого покладено тягар лідера "Спортинга". Ну і природно, головна зброя португальців тренерський розум Жорже Жезуш, якого влітку сватали в тренера "Реала".

У Мадрида все просто і зрозуміло. Новий сезон означає нові цілі заоевать те, що не завойовано, і відстояти, то що виграно. А це означає, що сьогодні для "Реала" начаинется захист титулу.

Цікавим стане поединое для Крпиштиано Роналду, для якого "Спортинг" - клуб, який його зробив зіркою. У відносно недавніх іграх з "Манчестер Юнайтед" кріштіану Роналду не святкував свої голи. Сьогодні ми зможе перевірити Крішті і проти "Спортінга".

Головний тренер "Реала" Зінедін Зідан

Головний тренер "Реала" Зінедін Зідан:

"Роналду готовий зіграти, ми хочемо, щоб він провів на полі максимально можливу кількість часу. Плануємо, що він відіграє 90 хвилин, никакоих побоювань у нас немає. Цей матч проти свого колишнього клубу буде особливим для Кріштіану особливим, це природно",

23:39

І все. Кінець матчу

23:38

90+3 хв. ГОЛ! МОРАТА! Ось це кінцівка! Марсело подав у штрафну і там Мората головою пробив м'яч у ворота!

23:35
23:30

89 хв. ГОЛ! Роналду просто ідеально виконує штрафний удар, забиваючи м'яч у дев'ятку!

23:24

83 хв. Карвахаль небезпечно прострілив уздовж воріт і Роналду б'є в штангу!

23:19

78 хв. Родрігес виходить замість Крооса.

23:18

77 хв. Васкес чудово прострілив і Карвахаль також добре пробивав, але м'яч пройшов над воротами.

23:15

74 хв. Замість Сілви на поле вийшов Еліас.

23:13

73 хв. Ух! М'яч після подачі кутового прилетів до Каземіро, але від того полетів вище воріт.

23:11

70 хв. Маркович вийшов замість Мартінша

23:08

68 хв. Замість Бензема і Бейла виходять Мората і Васкес.

23:08

67 хв. Бейл спочатку заробив, а потім і запоров небезпечний штрафний.

23:03

61 хв. Вміло Спортинг тримає оборону і не дає супернику отримувати вільний простір.

22:58

57 хв. Вілліам збив в центрі поля Модріча - жовта картка.

22:55

54 хв. Реал намагається щось вигадати у відповідь на гол суперника. Поки нічого не виходить.

22:52
22:48

48 хв. ГОЛ! СЕЗАР! Мертенш віддав пас у штрафну, а там Сезар одним дотиком низом відправив м'яч у кут воріт!

22:31

Перерва

22:30

45 хв. Роналду знову зважився на удар. В цей раз зі штрафного, але не влучив по воротах.

22:24

39 хв. Перша жовта картка показана Адріану Сілві.

22:18

33 хв. Карвальо пробив зльоту з лінії штрафної. М'яч летів у ворота, але на його шляху став захисник.

22:12

27 хв. Патрісіу добре впорався зі складним дальнім ударом Роналду.

22:04

20 хв. Реал поки ніяк не може створити момент. Спортинг грає в обороні цілком упевнено.

21:58

14 хв. Після кутового від Реала мадридці кілька разів спробували пробити головою, але ніхто так нормально і не потрапив.

21:55

11 хв. Бейл добре пройшов праворуч в карний майданчик і пробив з гострого кута - Патрісіу на місці.

21:52

6 хв. Спортинг грає досить сміливо. Але поки це більше виглядає так, ніби Реал дозволяє їм так грати.

21:46

2 хв. Перший момент у Спортирга - Сезар непогано, але неточно, пробив здалеку.