Реал - Боруссія: онлайн-трансляція матчу

Реал - Боруссія: онлайн-трансляція матчу Фото: Реал - Боруссія, онлайн-трансляція

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

"Реал" - "Боруссія" - Два іменитих колективу посперечаються між собою за перше місце в групі. Онлайн-трансляція матчу "Реал" - "Боруссія" розпочнеться на РБК-Україна у 21:15, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол".

7 листопада, 21:45
Мадрид, "Сантьяго Фіналу"
Ліга Чемпіонів, 6 тур

Реал: Навас, Карвахаль, Варан, Рамос, Марсело, Касемиро, Модріч, Хамес, Васкес, Роналду, Бензема
Боруссія: Вайденфеллер, Піщек, Бартра, Папастатопулос, Шмельцер, Кастро, Вайгль, Пулишич, Шюррле, Дембеле, Обамейянг

Реал - Боруссія, 2:2
Гол: Бензема, 27, 53 - Обамеянг, 60, Ройс, 88

Кінець матчу

88 хв. ГОЛ! Обамеянг втік у штрафну, прострілив на Ройса, який переправив м'яч у ворота!

85 хв. Мората виходить замість Бензема.

74 хв. Марсело міг забивати третій, але пробив з зручного місця вище воріт.

69 хв. Ройс вибиває м'яч з лінії воріт після удару головою Бензема.

61 хв. Мор і Ройс вийшли замість Пулишича і Шюррле. А Кроос виходить замість Модріча.

60 хв. ГОЛ! Шмельцер зумів у дотик прострілив уздовж воріт суперника і Обамеянг замикає простріл.

53 хв. ГОЛ! БЕНЗЕМА! Родрігес відмінно подає з лівого флангу і Бензема точним ударом головою!

49 хв. Дембеле небезпечно б'є з центру штрафного майданчика, але трохи не потрапляє по воротах.

Перерва

42 хв. Міг забивати Роналду, але той не зміг встигнути до м'яча.

33 хв. Боруссія більше зараз часу проводить в атаці, але до удару справа не доходить.

27 хв. ГОЛ! Бензема впевнено замкнув простріл Карвахаля праворуч.

27 хв. Реал грає просто шикарно. Якби ще трохи додати агресії.

20 хв. Хороший удар Родрігеса з-за штрафного воротар накрив.

13 хв. Васкес непогано входив у штрафний зліва, але пробив дуже вище воріт.

8 хв. Команди показують поки що рівний футбол.

4 хв. Варан невдало вибив м'яч зі штрафної і Шюррле небезпечно пробивав, але м'яч пройшов над воротами.

Почався матч

У квартеті, в якому грають команди, вже відомі учасники плей-офф.

1. Боруссія - 13 очок
2. Реал - 11 очок
3. Спортинг - 3 очки
4. Легія - 1 очко

Мадридський "Реал" до непоганому настрої повинен готуватися до цього матчу. На вихідних команда змогла утримати свою очкову перевагу над "Барселоною", зігравши в принциповому матчі внічию 1:1. При цьому, команді не знадобилося для цього робити щось незвичайне - "Барса" пропустила хоч і випадково, але після звичайного навісу з штрафного.

"Боруссія" також підходить до поєдинку в хорошому стані. Під час уїк-енду дортмундці грали дербі двых "Боруссій" з Менхенгладбахом. І незважаючи на підйом останніх, команда Тухеля показала себе краще, переможіть 4:1.

Головний тренер "Реала" Зінедін Зідан:

"Цей матч можна сміливо назвати фіналом, – каже Зідан, – оскільки саме сьогодні для «Реала» завершиться груповий етап Ліги чемпіонів. Ми хочемо виграти цю зустріч. Не варто забувати, що гра пройде в Мадриді, а це дуже важливо для нас".