Реал Мадрид - Баварія: онлайн трансляція (рахунок 4:2)

Реал Мадрид - Баварія: онлайн трансляція (рахунок 4:2) Фото: "Реал" - "Баварія"

РБК-Україна провів онлайн-трансляцію поєдинку

Мадридський "Реал" і мюнхенська "Баварія" зійдуться у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Онлайн-трансляція поєдинку почалася на РБК-Україна о 21:30, а дивитися матч можна на телеканалі Футбол 1. Букмекери вважають фаворитом гри господарі поля.

18 квітня, 21:45
Мадрид, Сантьяго Бернабеу

Стартові склади:

"Реал": Навас, Карвахаль, Начо, Рамос, Марсело, Іско, Каземіро, Кроос, Модріч, Бензема, Роналду.

"Баварія": Нойєр, Хуммельс, Боатенг, Лам, Алаба, Відаль, Алькантара, Алонсо, Рібері, Роббен, Левандовскі.

120 хв. Суддя дав фінальний свисток! Рахунок 4:2 - грандіозна перемога "Реала" над "Баварією".

119 хв. Здалася "Баварія", "Реал" тягне час.

114 хв. У команді "Реала" заміна: Ковачич виходить замість Крооса.

112 хв. ГОООЛ забиває Асенсио. Це вже знущання.

109 хв. ГОООЛ! Роналду робить хет-трик. Це його четвертий гол у двох матчах з "Баварією".

106 хв. Команди помінялися сторонами поля.

105 хв. ГОООЛ! забиває Роналду, хоча він був в очевидному офсайді! У "Баварії" є час, щоб відігратися.

102 хв. Роналду знаходився в офсайді.

100 хв. Жовту за розмови отримує Роббен.

98 хв. Роббен зіграв на Косту, який пробив повз дальній кут воріт Нойєра.

91 хв. Починаємо!

90 + 4 хв. Матч ще не завершений, загальний рахунок 3:3. Нас ще чекає 30 хвилин додаткового часу.

90 хв. Чотири хвилини додано до другого тайму.

84 хв. Відаль догрався, хоча не факт, що він взагалі порушував правила в боротьбі з Асенсио. Чилієць отримав другу жовту картку і був видалений з поля. "Баварія" буде догравати в меншості.

alt

79 хв. ААААА автогол !!! Що твориться ?! Неймовірно! Рамос скинув назад Навас, який явно був до подібного не готовий!

76 хв. ГОООЛ! Каземіро віддає на Роналду, який чітко б'є в ворота Нойєра.

71 хв. Понеслися заміни! "Реал" міняє Іско на Васкеса, а у "Баварії" йде Рібері, Коста з'являється на полі.

71 хв. Алонсо отримує жовту, небезпечно зіграв проти Іско.

69 хв. Левандовські падає, метушня біля воріт "Реала", але м'яч так ніхто не заносить.

65 хв. Змінює тактику Зідан! У команді "Реала" заміна: Бензема йде, Асенсио з'являється на полі.

57 хв. "Баварія" намагається переламати хід зустрічі. Велика перевага у мюнхенців по володінню м'ячем.

53 хв. ІІІ це ГООЛ!!! Левандовскі реалізовує пенальті і виводить гостей вперед.

alt

51 хв. Роббен отримав по ногах від Каземіро. Арбітр вказує на ПЕНАЛЬТІ! Левандовскі проти Наваса.

46 хв. Замін в перерві не було. У "Баварії" є 45 хвилин, щоб двічі забити. Погнали!

45 хв. Йдемо на перерву!

45 хв. Кроос з-за меж штрафного майданчика пробив, але Нойєра чітко зреагував.

41 хв. Каземіро грубо сфолив на супернику і отримав жовту картку.

36 хв. Роналду, проігнорувавши Бензема, увірвався на край штрафного і пробив точно в Нойєра.

29 хв. 44% часу м'ячем володіють господарі. Гості - 56%.

26 хв. !!! Нойер рятує ворота після потужного пострілу від Карвахаля. Чудо-сейв, в який не повірив арбітр і не призначив кутовий.

22 хв. Величезний тиск чинить "Баварія" на чужі ворота, рахунок все ще 0:0.

16 хв. Роббен рветься вперед, але вчасно за межі штрафного виходить Навас.

12 хв. Мадридці не поспішають, окопалися біля воріт і чекають моменту.

10 хв. Роббен міг відкривати рахунок, але удар виявився трохи неточним.

9 хв. Чимало боротьби на стартових хвилинах, не дивно, адже "Баварії" треба забивати мінімум двічі.

alt

7 хв. Роналду пробив у стінку, м'яч в'язне в ногах захисників "Реала".

5 хв. Іско отримав по ногах від Відаля. Чилієць отримує жовту картку! Небезпечний штрафний для "Реала".

2 хв. Левандовскі спробував віддати пас головою, але воротар вийшов з воріт і вибив м'яч.

1 хв. Звучить стартовий свисток, матч почався. Футболісти "Атлетіко" розіграли м'яч з центра поля.

- У нападника "Баварії" Роберта Левандовскі, який сьогодні вийде в стартовому складі, приємні спогади від зустрічей з "Реалом". У сезоні 2012/13 він в двох матчах проти мадридців забив п'ять голів за дортумундскую "Боруссію".

alt

- Послухайте, як шумить Мадрид!

- За дві години до початку матчу мюнхенські вболівальники вже почали товпитися біля барів, де будуть показувати гру. Мало хто в Мюнхені пропустить цей поєдинок.

alt

- Як добре, що матч у Мадриді, адже в Мюнхені знову зима.

У першій грі чвертьфіналу Ліги чемпіонів "Баварія" приймала чинного володаря трофею - "Реал". Артуро Відаль вивів мюнхенців вперед, але мадридці змогли добути вольову перемогу завдяки двом голам Роналду, який став першим футболістом, який підкорив позначку у сто забитих м'ячів у єврокубках.

До другого поєдинку команда Зінедіна Зідана підходить після виїзної перемоги чемпіонату Іспанії над "Спортингом" (3:2), а ось баварці втратили очки в Бундеслізі, в гостях підопічні Карло Анчелотті зіграли в нічию (0:0) проти "Байєра".

"Королівський клуб" зумів вирвати перемогу над хіхонським клубом завдяки дублю Іско. Саме він має сьогодні стати тим, хто замінить травмованого Гарета Бейла. Також сьогодні на полі "Сантьяго Бернабеу" не вийдуть Пепе і Рафаель Варан, які все ще відновлюються після ушкоджень.

Мюнхенцям потрібно забивати мінімум два голи і в цьому може допоможе нападник Роберт Левандовскі, який пропустив перший поєдинок проти "Реала", але повністю відновився після ушкодження. Можливо, саме поляка не вистачило німцям у першому матчі. Крім того, сьогодні на полі, швидше за все, не вийдуть центрбеки Матс Хуммельс і Джером Боатенг, які заліковують свої травми, а Хаві Мартінес точно пропустить зустріч через дискваліфікацію.

На стороні "Реала" і той факт, що мадридці будуть грати вдома за підтримки рідних трибун, але і баварці так просто здаватися не збираються. Ми в очікуванні захоплюючого протистояння.

В історії Ліги чемпіонів було лише два випадки, коли команда проходила далі, поступившись у першому матчі на своєму полі. У півфіналі сезону 1995/96 "Аякс" перевершив "Панатінаїкос" (0:1 вдома, 3:0 в гостях), а в 1/8 фіналу сезону 2010/11 "Інтер" здолав "Баварію" (0:1 вдома, 3:2 в гостях).