Дозвіл Фінляндії на будівництво "Північного потоку-2" оскаржили в суді

Дозвіл Фінляндії на будівництво "Північного потоку-2" оскаржили в суді
Ілюстративне фото (gazprom.ru)

Скарга стосується відрізку трубопроводу у фінській економічній зоні

Фонд "ClientEarth Юристи для Планети" подав до Адміністративного суду у фінському місті Вааса скаргу щодо згоди уряду країни на будівництво газопроводу "Північний потік-2". Про це з посиланням на заяву голови фонду Марціна Сточкевича повідомляє сайт TVP.

Зокрема, згідно з повідомленням, скарга стосується відрізка у фінській економічній зоні протяжністю 380 кілометрів.

"Що має велике значення з нашої точки зору, так це те, що будівництво не тільки цього фрагмента, але і всього трубопроводу "Північний потік-2" ставить під загрозу енергетичну безпеку Європейського Союзу. Тобто, це зробить ще більшу залежність ЄС від постачань енергосировини з недемократичних країн, з країн поза євросоюзом, в цьому випадку з недемократичної країни", - заявив він.

Також у фонді зазначили, що аналіз документів, поданих інвестором, демонструє, що вплив цієї інвестиції на навколишнє середовище погано досліджено.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, в Німеччині екологічне об'єднання Nabu домагається судового рішення, щоб не допустити запланованого на 15 травня початку робіт по спорудженню газопроводу "Північний потік-2" на ділянці в Грайфсвальдському затоці.

Також нагадаємо, що управління з питань захисту конкуренції та споживачів (UOKiK) Польщі відкрило справу проти російської газової компанії "Газпром" і ще п'яти компаній за фінансування будівництва газопроводу "Північний потік-2".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся