Райнін назвав Ярославського самим впливовим бізнесменом Харківської обл

Губернатор Харківської області Ігор Райнін назвав найбільш впливовим бізнесменом Харківської області Олександра Ярославського. Такої думки дотримується сам Райнін.

"У нього немає інтересу зараз займатися політикою, у нього є інтерес до Харкова, Харківської області, тому що це рідна для нього територія. Він завжди готовий підставити плече під конструктивні проекти", - заявив він.

Крім того, Райнін роз'яснив ситуацію навколо можливого повернення Ярославського в "Металіст", підкресливши, що така ймовірність існує.

"Металіст" - це його дітище, яке він вибудовував десять років. Потім прийшли люди, які це зламали за два роки або за рік. Ми з ним розмовляли про команду, про клуб тижні три тому. Він обіцяв подумати, але на сьогоднішній день він не бачить для себе цієї перспективи. Це не означає, що через місяць ситуація не зміниться. Але поки що так", - додав Райнін.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся