Розрахунок субсидій на новий опалювальний сезон розпочнеться з 1 жовтня, - Рева

НовиниСуспільство    28.09.2016 - 11:30
Фото: міністр соціальної політики Андрій Рева
Фото: міністр соціальної політики Андрій Рева
Гройсман пообіцяв карати глав адміністрацій за провал підготовки до опалювального сезону МВФ не наполягав на підвищенні пенсійного віку, - Рева

Інформація про розмір субсидії буде відображена в платіжках за оплату комунальних послуг за листопад

Розрахунок субсидій на опалювальний період 2016-2017 почнеться з 1 жовтня. Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики.

Наголошується, що житлова субсидія призначається на 12 місяців, а її розрахунок проводиться окремо на неопалювальний період та окремо на опалювальний.

"Якщо комусь не прийшла субсидія на неопалювальний період, панікувати не варто. Таким сім'ям у жовтні буде здійснено автоматичний перерахунок на опалювальний період. Ніяких додаткових документів подавати не потрібно, система здійснить перерахунок автоматично з урахуванням оплати за опалення - централізоване чи індивідуальне", - уточнив голова Мінсоцполітики Андрій Рева.

Міністр також зазначив, що органи соціального захисту населення будуть проводити розрахунки на основі нових тарифів та інформації від постачальників послуг тепло-, газо - та електропостачальних організацій. Інформація про розмір субсидії буде відображена в листопадових платіжках за оплату комунальних послуг.

Нагадаємо, громадяни України, які не змогли оформити субсидію через відсутність так званої офіційної "прописки", мають можливість повторно звернутися в органи соціального захисту, оформивши договір оренди житла в довільній формі.

Читайте в розділі

Хворійте на здоров'я: уряд збирається платити за безкоштовну медицину

Суспільне мовлення в Україні стартує 1 січня 2017, - Держкомтелерадіо

Премію Сахарова присудили єзідкам-правозахисницям, що втікли з полону ІД

On Top