Радіо "Пятница" сплатило штраф у 327 тис. гривень

Четвер 15 березня 2018 23:59
Радіо "Пятница" сплатило штраф у 327 тис. гривень
Фото: Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Минулого року Національна рада застосувала санкцію "штраф" до 17 радіостанцій

Радіо "Пятница" сплатила штраф у розмірі 327,8 тисяч гривень, який Національна рада нарахувала через порушення квот щодо пісень українською мовою. Про це йдеться у повідомленні члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергія Костинського у Facebook.

"Радіостанція "ПЯТНИЦА" сплатила штраф у розмірі 327,8 тис. грн, який Національна рада нарахувала через порушення квот щодо пісень українською мовою. Нагадую, у проміжку з 07:00-14:00 частка пісень, виконаних державною мовою, становила 29% замість визначених законом 30%", - зазначив він.

За його словами, штраф за порушення мовних квот на радіо складає 5% від суми ліцензійного збору.

"Штраф, нарахований радіо "Пятница", є найбільшим за весь час дії квот. Минулого року Національна рада застосувала санкцію "штраф" до 17 радіостанцій. Загальна сума штрафів становила більш ніж 1 млн грн", - додав Костинський.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Петро Порошенко виступив за ухвалення закону про захист української мови у сфері послуг.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся