ua ru

У Раді просять з'ясувати причини закриття справи за корупційними схемами Курченко

У Раді просять з'ясувати причини закриття справи за корупційними схемами Курченко Фото: Дмитро Добродомов

Справа йде про 176 млн грн

Антикорупційний комітет просить з'ясувати Генпрокуратуру причини закриття справи про корупційні схеми з нафтопродуктами. Про це журналістам повідомив секретар комітету Верховної Ради з питань протидії і запобігання корупції, народний депутат Дмитро Добродомов, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми зараз у межах компетенції народного депутата та секретаря антикорупційного комітету Верховної Ради отримуємо дуже багато різних фактів, у тому числі у межах робочої групи по розслідуванню корупції в уряді. Серед таких цікавих фактів - оборудки з нафтопродуктами, до яких свого часу по схемах по відношенню пана Курченка, а зараз, скажімо так, за цією схемою, там фігурує 176 млн грн. Нафтопродукти були виведені, а гроші через тіньові фірми були відмиті. Тому у межах компетенції народного депутата передали антикорупційному управлінню Генеральної прокуратури ті матеріали, які ми отримали від правоохоронців", - сказав Добродомов.

Він також зазначив, що ці документи були отримані неофіційними способом.

"Отримали ми їх у неофіційний спосіб. Ці правоохоронці були шоковані цим, бо кримінальна справа, яка була порушена за цими фактами, була несподівано закрита. Вони чітко пояснюють, хто з народних депутатів таким чином приклався до того, що ця справа була закрита. Саме тому ми зараз вимагаємо від Генеральної прокуратури, і вчора вже до цієї справи добровільно долучилась СБУ, перевірити факти кримінальної справи, дати оцінку закриття, а також, з якої причини були закриті ці кримінальні справи, і щоб винні понесли відповідальність",- заявив Добродомов.

Нагадаємо, Сергій Пашинський подав в суд на Дмитра Добродомова і Сергія Соболєва за звинуваченням у корупції.