ru ua

Рада виділила 12 млн грн на будівництво дороги до Bionik Hill

ВРУ виділила 12 млн грн на будівництво під'їзної дороги та зовнішньо-інженерних мереж до інноваційного парку Bionik Hill.

Верховна Рада України виділила 12 млн грн на будівництво під'їзної дороги та зовнішньо-інженерних мереж до інноваційного парку Bionik Hill. Це випливає з висновку комітету ВР з питань бюджету щодо законопроекту № 3000 "Про державний бюджет України на 2014 р.", текст якого є в розпорядженні РБК-Україна.

"Передбачити видатки розвитку за новою бюджетною програмою "Субвенція з державного бюджету міському бюджету міста Києва на будівництво під'їзної дороги та зовнішньо-інженерних мереж до інноваційного парку Bionik Hill" у сумі 12 млн грн", - йдеться у висновку комітету.

Нагадаємо, народні депутати України вчора схвалили без обговорення законопроект № З000 "Про державний бюджет України на 2014 р.". За відповідне рішення проголосували 249 народних депутатів.

Голова комітету з питань бюджету Євгеній Гєллєр запропонував врахувати кілька додаткових пропозицій до законопроекту, зокрема зміни редакцій низки статей і зазначив, що для врахування цих пропозицій необхідно уточнити відповідні показники доходів і видатків за загальним і спеціальним фондами, збалансувавши показники загального фонду за рахунок збільшення зовнішніх запозичень з відповідним корегуванням показників дефіциту і державного боргу.