ua en ru

Рада може ввести візовий режим з Росією наступного тижня

Рада може ввести візовий режим з Росією наступного тижня Фото: Верховна Рада України

Фракції ще на цьому тижні повинні були провести звірку голосів

На наступному тижні Верховна Рада може проголосувати за введення візового режиму з Росією. Про це РБК-Україна розповіли джерела у фракції "Блоку Петра Порошенко" і "Народного фронту".

Зокрема, за інформацією видання, фракції ще на цьому тижні повинні були провести звірку голосів, щоб зрозуміти, наскільки реально провести результативне голосування за введення віз з РФ. І, якщо б голосів вистачало, на наступному тижні питання мав би бути винесений на голосування в сесійний зал.

Однак про результати звірки поки не повідомляється, що не заважає джерелам стверджувати, що ймовірність голосування наступного тижня за візовий режим з Росією залишається високою.

Раніше Петро Порошенко за підсумками переговорів з канцлером Німеччини Ангелою Меркель заявив, що якщо Мінські домовленості не будуть виконуватися, то з високою часткою ймовірності санкції Європейського Союзу будуть продовжені. Про це заявив президент України, повідомляє прес-служба глави держави. У ході зустрічі глава України і канцлер німеччини скоординували дії щодо забезпечення і прискорення ратифікації Угоди про асоціацію.

За словами Порошенка, значна частина часу в ході переговорів була присвячена скоординованих дій з імплементації Мінських домовленостей.

Нагадаємо, ЄС підписав угоду про безвізовий режим для України.