Рада посилила участь органів опіки у сфері захисту житлових прав дітей

НовиниПолітика    17.05.2017 - 12:16
Фото: Верховна Рада
Фото: Верховна Рада

Документ підтримав 231 парламентарій

Верховна Рада України прийняла за основу і в цілому законопроект №5101 "Про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо забезпечення дотримання житлових прав дитини)". Документ підтримав 231 парламентарій, передає кореспондент РБК-Україна.

Так, законопроект спрямований на захист житлових прав дітей, зокрема недопущення їх виселення або зняття з реєстрації місця проживання, а також має на меті посилення участі та відповідальності органів опіки та піклування у сфері захисту житлових прав дітей.

Зазначеним документом пропонується викласти  ч. 4 ст. 19 Сімейного кодексу в наступній редакції: "При розгляді судом спорів щодо участі одного з батьків у вихованні дитини, місця проживання дитини, в тому числі виселення або зняття дитини з реєстрації місця проживання, позбавлення та поновлення батьківських прав, побачення з дитиною матері, батька, які позбавлені батьківських прав, відібрання дитини від особи, яка тримає її у себе не на підставі закону або рішення суду, управління батьками майном дитини, скасування усиновлення та визнання його недійсним обов’язковою є участь органу опіки та піклування".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Рада спростила механізм прийняття судового рішення про стягнення аліментів. За відповідний документ проголосували 226 парламентаріїв.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top