ua ru

Рада сьогодні розгляне зміни до Податкового та Бюджетного кодексів

Рада сьогодні розгляне зміни до Податкового та Бюджетного кодексів Фото: спікер Ради Володимир Гройсман

Засідання парламенту розпочнеться з традиційного для п'ятниці години запитань до уряду

Верховна Рада України в п'ятницю, 22 травня, розгляне проект закону №2931 про внесення змін до Податкового кодексу щодо оподаткування доходів, отриманих нерезидентами за борговими зобов'язаннями та проект закону №2743 про внесення змін до Бюджетного кодексу щодо розвитку інституційної спроможності НБУ. Про це йдеться у парламентському порядку денному.

Засідання Верховної Ради розпочнеться з традиційного для п'ятниці години запитань до уряду.

Після цього нардепи розглянуть законопроект №2862 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сплати судового збору, а також проект закону №1165 - про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення ролі громадянського суспільства у боротьбі з корупційними злочинами.

В порядку денному Ради також зазначений проект постанови №2424 про припинення повноважень члена Тимчасової спеціальної комісії по перевірці суддів судів загальної юрисдикції Владислава Голуба.

Нагадаємо, вчора Рада підтримала у другому читанні механізм реструктуризації валютних кредитів, а також денонсувала 5 угод з РФ і прийняла в першому читанні закони про МВС, про національної поліції і про муніципальній варті.