ru ua

Рада сьогодні розгляне питання введення візового режиму з Росією

Рада сьогодні розгляне питання введення візового режиму з Росією Фото: Верховна Рада України

Також будуть розглядатися зміни до держбюджету-2016 про використання кредиту від Польщі на умовах пов'язаної допомоги

Верховна Рада України сьогодні розгляне проект постанови №4030 "Про звернення до Кабінету міністрів України щодо припинення дії угоди між урядом України і урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації". Про це йдеться в в порядку денному засідання парламенту.

Порядок денний засідання Ради

Також Рада буде розглядати питання культури, науки і освіти. Зокрема нардепи розглянуть законопроекти про вдосконалення системи державного управління у сфері книговидавничої, впровадження контрактної форми роботи в галузі культури та конкурсної процедури призначення керівників державних і комунальних закладів культури, обмеження використання медійної продукції держави-агресора, про працевлаштування випускників, уточнення умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій у складі універсальної програмної послуги, створення сприятливих умов для впровадження благодійних текстових повідомлень

Рада буде голосувати за закон "Про освіту"

У другому читанні буде розглянуто проект закону "Про освіту".

Крім того, нардепи розглянуть законопроект про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" щодо використання кредиту уряду Республіки Польща на умовах пов'язаної допомоги.

Також нардепам пропонується розглянути законопроекти щодо управління державними підприємствами, які виготовляють бланки цінних паперів, документи і бланки, які вимагають використання спеціальних елементів захисту, вдосконалення механізму фінансування дорожньої галузі, зміни релігійними громадами підпорядкованості, врегулювання окремих питань проходження державної служби

Депутати будуть розглядати законопроекти про медіацію, Єдиному державному реєстрі військовозобов'язаних, споживчому кредитуванні.

розглядатиметься також питання про обрання народних депутатів України членами комітетів Верховної Ради України сьомого скликання.

Рада розгляне низку постанов, зокрема про зміну і встановлення меж міста Бережани Тернопільської області, про зміни в адміністративно-територіальному устрої Донецької області, зміну і встановлення меж міста Горлівка та Бахмутського району Донецької області, про перейменування міста Мукачеве Закарпатської області.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Міністерстві внутрішніх справ України пропонують обмежити росіянам в'їзд до України.