Рада сьогодні розгляне питання електронних комунікацій

НовиниПолітика    13.07.2016 - 08:51
Фото: Верховна Рада України
Фото: Верховна Рада України

Також на сьогодні запланована робота в комітетах і фракціях

Верховна Рада України сьогодні, 13 липня 2016 року, розгляне у першому читанні низку законопроектів щодо електронних комунікацій. Про це йдеться в порядку денному на сайті парламенту.

Так, у першому читанні нардепи розглядатимуть три альтернативні проекти закону "Про електронні комунікації" (№3549, 3549-1, 3549-2).

Як зазначається у пояснювальній записці проект Закону України "Про електронні комунікації" розроблено відповідно до Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, на 2014-2017 роки та Плану законодавчого забезпечення реформ в Україні.

Основна ціль законопроекту - приведення законодавства України у сфері телекомунікацій (електронних комунікацій) у відповідність до законодавства Європейського союзу з урахуванням певних національних особливостей, зокрема щодо директив Європейського Парламенту та Ради.

Також у контексті розгляду питання електронних комунікацій розглядатимуться питання внесення змін до Бюджетного, Податкового та Митного кодексів України.

Крім того, заплановано розгляд низки постанов. Зокрема, щодо утворення Тимчасової спеціальної комісії Ради з питань стабілізації соціально-економічної ситуації в Донецькій та Луганській областях.

Також розглядатимуться постанови щодо рекомендацій парламентських слухань на теми: "Шляхи розвитку фізичної культури і спорту в Україні в умовах децентралізації влади", "Розвиток туристичної індустрії як інструмент економічного розвитку та інвестиційної привабливості України", "Професійна освіта як складова забезпечення кваліфікованого кадрового потенціалу України: проблеми та шляхи вирішення" та "Державні гарантії соціального захисту учасників антитерористичної операції, Революції Гідності та членів їх родин: стан і перспективи".

Крім того, нардепи розглянуть питання перейменування села Падалки Полтавської області, призначення у 2016 році іменних стипендій ВРУ для молодих вчених, присудження премії ВРУ молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2015 рік.

Для включення до порядку денного нардепам пропонується проект постанови "Про звернення Верховної Ради України до Палати представників Конгресу Сполучених Штатів Америки щодо початку розгляду законопроекту № 5094 "Акт стабільності і демократії в Україні".

Для повторного розгляду з пропозиціями президента пропонується Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про житлово-комунальні послуги" щодо нарахування субсидій пенсіонерам та інвалідам".

Для прийняття рішення з обговореного питання нардепам пропонується законопроект "Про внесення зміни до статті 13 Закону України "Про охорону дитинства" щодо посилення соціального захисту багатодітних і прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу".

Нагадаємо, вчора Рада додатково виділила ЦВК майже 28 млн гривень.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся