Рада сьогодні розгляне питання електронних комунікацій

НовиниПолітика    13.07.2016 - 08:51
Фото: Верховна Рада України
Фото: Верховна Рада України

Також на сьогодні запланована робота в комітетах і фракціях

Верховна Рада України сьогодні, 13 липня 2016 року, розгляне у першому читанні низку законопроектів щодо електронних комунікацій. Про це йдеться в порядку денному на сайті парламенту.

Так, у першому читанні нардепи розглядатимуть три альтернативні проекти закону "Про електронні комунікації" (№3549, 3549-1, 3549-2).

Як зазначається у пояснювальній записці проект Закону України "Про електронні комунікації" розроблено відповідно до Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, на 2014-2017 роки та Плану законодавчого забезпечення реформ в Україні.

Основна ціль законопроекту - приведення законодавства України у сфері телекомунікацій (електронних комунікацій) у відповідність до законодавства Європейського союзу з урахуванням певних національних особливостей, зокрема щодо директив Європейського Парламенту та Ради.

Також у контексті розгляду питання електронних комунікацій розглядатимуться питання внесення змін до Бюджетного, Податкового та Митного кодексів України.

Крім того, заплановано розгляд низки постанов. Зокрема, щодо утворення Тимчасової спеціальної комісії Ради з питань стабілізації соціально-економічної ситуації в Донецькій та Луганській областях.

Також розглядатимуться постанови щодо рекомендацій парламентських слухань на теми: "Шляхи розвитку фізичної культури і спорту в Україні в умовах децентралізації влади", "Розвиток туристичної індустрії як інструмент економічного розвитку та інвестиційної привабливості України", "Професійна освіта як складова забезпечення кваліфікованого кадрового потенціалу України: проблеми та шляхи вирішення" та "Державні гарантії соціального захисту учасників антитерористичної операції, Революції Гідності та членів їх родин: стан і перспективи".

Крім того, нардепи розглянуть питання перейменування села Падалки Полтавської області, призначення у 2016 році іменних стипендій ВРУ для молодих вчених, присудження премії ВРУ молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2015 рік.

Для включення до порядку денного нардепам пропонується проект постанови "Про звернення Верховної Ради України до Палати представників Конгресу Сполучених Штатів Америки щодо початку розгляду законопроекту № 5094 "Акт стабільності і демократії в Україні".

Для повторного розгляду з пропозиціями президента пропонується Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про житлово-комунальні послуги" щодо нарахування субсидій пенсіонерам та інвалідам".

Для прийняття рішення з обговореного питання нардепам пропонується законопроект "Про внесення зміни до статті 13 Закону України "Про охорону дитинства" щодо посилення соціального захисту багатодітних і прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу".

Нагадаємо, вчора Рада додатково виділила ЦВК майже 28 млн гривень.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Рада планує впровадити стратегічну екологічну оцінку Депутати задекларували майже 1 тис. транспортних засобів в 2015
On Top