Рада з третьої спроби включила до порядку денного законопроект Порошенко про Національне антикорупційне бюро

Народні депутати з третьої спроби підтримали пропозицію про включення до порядку денного роботи Верховної Ради України законопроекту Президента України Петра Порошенка № 5085 "Про систему спеціально уповноважених суб'єктів у сфері протидії корупції"

Народні депутати з третьої спроби підтримали пропозицію про включення до порядку денного роботи Верховної Ради України законопроекту Президента України Петра Порошенка № 5085 "Про систему спеціально уповноважених суб'єктів у сфері протидії корупції". За відповідне рішення проголосували мінімально необхідних 226 нардепів.

Під час першого голосування за включення цього закону до порядку денного його підтримали лише 201 нардеп, під час другого - 218 парламентарів. І лише третє голосування набрало мінімально необхідні 226 голосів.

Законопроектом пропонується створити Національне антикорупційне бюро.

Згідно з проектом документу, Національне бюро створюється як державний правоохоронний орган, на який покладається попередження, виявлення, припинення та розкриття кримінальних правопорушень, віднесених до його компетенції.

Нагадаємо, сьогодні, 16 вересня 2014 р, у Верховній Раді України було зареєстровано законопроект Президента Порошенко "Про систему спеціально уповноважених суб'єктів у сфері протидії корупції". Цей законопроект довгий час не реєструвався у Верховній Раді, так як в парламенті вже були зареєстровані два аналогічних законопроекту. Тільки після відхилення депутатами цих проектів законом міг бути зареєстрований документ авторства Президента України.

Зазначимо, що сьогодні, 16 вересня, Рада відхилила два законопроекти про Національне бюро антикорупційних розслідувань, внесених нардепами.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся