Рада дозволила розвідувальним органам проводити спецоперації на окупованій території

НовиниПолітика    19.03.2015 - 17:02

Народні депутати підтримали у першому читанні та в цілому законопроект № 2383 "Про внесення змін до деяких законів України щодо розвідувальних органів України". За відповідне рішення проголосували 258 нардепів при 226 мінімально необхідних.

"Прийняття проекту закону України дозволить вдосконалити діяльність розвідувальних органів України, підвищити ефективність виконання покладених на них завдань", - йдеться у пояснювальній записці до документу.

Як повідомив заступник голови фракції Народний фронт", голова комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський під час подання даного документа в парламенті, основна мета закону - вдосконалення роботи розвідувальних служб та приведення їх роботи до вимог війни.

"Зокрема ми збільшуємо термін оперативно розшукової діяльності з 2 до 6 місяців, оскільки служба зовнішньої розвідки потребує більшого часу. Також в змінах до закону Про розвідувальну діяльність уточнюється використання технічних засобів, спеціальних засобів розвідки, а також надається досвід службі зовнішньої розвідки для того, щоб працювати за кордоном: в міжнародних терористичних організаціях, антиукраїнських організаціях, для того, щоб захищати українські національні інтереси", - сказав Пашинський. 

Також за його словами, Службі зовнішньої розвідки надається більша незалежність.

"Водиться свій запас Служби зовнішньої розвідки та вводиться свій військовий офіс Служби зовнішньої розвідки. Тобто вона стає більш незалежною від СБУ у цьому питанні", - сказав нардеп. 

Нагадаємо, 17 березня 2015 р. Рада визначила тимчасово окуповані території.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top