Рада розширила можливості для працевлаштування переселенців

НовиниСуспільство    05.03.2015 - 17:37

Народні депутати підтримали у другому читанні та в цілому законопроект № 1496 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту внутрішньо переміщених осіб". За відповідне рішення проголосували 245 нардепів з 226 мінімально необхідних.

Законодавчим актом розширено коло осіб, які матимуть право на отримання від державної служби зайнятості ваучера для підтримання конкурентоспроможності.

Законом встановлено, що фактичні витрати роботодавця, у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, за працевлаштування молоді, яка здобула професійно-технічну або вищу освіту, на новостворене робоче місце компенсуються лише за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Законом також змінено порядок фінансування громадських робіт та передбачено заходи щодо посилення соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, спрямовані на прискорення пошуку підходящої роботи.

Відповідні зміни внесено до законів "Про зайнятість населення", "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття".

Нагадаємо, 5 лютого 2015 р. народні депутати підтримали цей законопроект у першому читанні.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Теги: Україна
On Top