Рада провалила законопроект про ломбарди та ломбардну діяльність

Рада провалила законопроект про ломбарди та ломбардну діяльність
Фото: Верховна Рада України

Законопроект не отримав достатньої підтримки нардепів

Верховна Рада України провалила законопроект №1800 "Про ломбарди та ломбардну діяльність", передає кореспондент РБК-Україна.

Так, за основу документ підтримали лише 164 нардепи, повернення його в профільний комітет на доопрацювання – 184 депутати, а повернення суб’єкту законодавчої ініціативи – 181 парламентар.

"Проект закону №1800 оголошується відхиленим", - зазначив спікер ВР Андрій Парубій.

Так, документом визначалося поняття ломбарду та ломбардної діяльності. Згідно із законопроектом, ломбард є небанківською фінансовою установою, виключними видами діяльності якої є надання на власний ризик фінансових кредитів за рахунок власних або залучених коштів під заставу рухомого майна на визначений строк і під проценти.

Законопроектом також запроваджувалися вимоги щодо створення ломбардів у формі господарського товариства; врегульовано порядок провадження ломбардами діяльності з надання фінансових кредитів та діяльності із зберігання майна, встановлено вичерпний перелік іншої діяльності, яку мають право здійснювати ломбарди.

Крім того, документом встановлювалися вимоги до приміщень, в яких може здійснюватися ломбардна діяльність, кредитних договорів, договорів застави та правил ломбардної діяльності, а також вимоги до власного та статутного капіталів ломбардів.

Нагадаємо, у минулому році в Одесі жінка організувала розбійний напад на ломбард разом з поліцією.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся