Рада прийняла закон про дипломатичну службу

Фото: Верховна Рада (president.gov.ua)
Фото: Верховна Рада (president.gov.ua)

Верховна Рада України сьогодні, 7 грудня, прийняла закон №7322

Верховна Рада України сьогодні, 7 грудня, прийняла закон №7322 "Про дипломатичну службу". Про це йдеться на сайт українського парламенту.

Так, законом пропонується встановити нові правові та організаційні засади функціонування дипломатичної служби як державної служби особливого характеру. Служба полягає у професійній діяльності посадових осіб дипломатичної служби, пов'язаної з реалізацією зовнішньої політики України, захист її національних інтересів у сфері міжнародних відносин, а також прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном.

У законопроекті пропонується також врегулювати питання визначення специфіки оплати праці, соціального та медичного забезпечення працівників дипломатичної служби.

Положення законопроекту регулюють ряд питань, пов'язаних з проходженням дипломатичної служби працівниками інших державних органів в органах дипломатичної служби.

Нагадаємо, сьогодні, 7 грудня, закон про протидію тиску на бізнес вступив в силу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся