Рада хвалила звернення до ГПУ щодо притягнення до відповідальності депутатів АР Криму

Народні депутати підтримали постанову № 1842 "Про звернення Верховної Ради України до Генерального прокурора України щодо притягнення до відповідальності депутатів Автономної Республіки Крим і Севастопольської міської ради". За відповідне питання проголосували 229 нардепів з 226 мінімальнр необхідних.

"Верховна Рада України постановила звернутися до Генерального прокурора України з вимогою невідкладно розглянути питання про притягнення до кримінальної відповідальності депутатів Верховної Ради АР Крим та депутатів Севастопольської міської ради, інших службових осіб АР Крим, в тому числі: голову Верховної Ради Автономної Республіки Крим Константинова В.А, голову Севастопольської міської ради Дойникова Ю.В, що вчинили суспільно небезпечні діяння, які містять склад злочинів, передбачених Кримінальним кодексом України і які проголосували за відповідні постанови про проведення незаконного загальнокримського референдуму у березні 2014 р", - йдеться у зверненні.

Генеральному прокурору України доручено у десятиденний строк поінформувати Верховну Раду України про виконання цієї постанови.

Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Нагадаємо, у вересні 2014 р. тодішній Генеральний прокурор України Віталій Ярема заявив, що очікує від Верховної Ради України рішення щодо притягнення до кримінальної відповідальності народний депутатів Ігоря Калєтніка та Володимира Олійника.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся