ua en ru

Рада доручила НКРЕКП переглянути тарифи на газ до квітня

Рада доручила НКРЕКП переглянути тарифи на газ до квітня Джерело фото:severinform.ru
Верховна Рада доручила Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, в першому кварталі 2015 р. переглянути ціну на газ для споживачів.

Верховна Рада доручила Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, в першому кварталі 2015 р. переглянути ціну на газ для споживачів. Про це йдеться в прикінцевих положеннях до державного бюджету-2015, текст якого опублікований на сайті парламентської газети "Голос України".

"Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, в першому кварталі 2015 року здійснити перегляд цін на природний газ для споживачів з метою зменшення дефіциту публічного акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" та Кабінетом Міністрів України фінансування у повному обсязі пільг та субсидій для населення", - наголошується в документі.

Нагадаємо, 30 грудня 2014 р. прем'єр Арсеній Яценюк заявив про необхідність прискорити підвищення тарифів на газ для населення.

Глава "Нафтогазу" Андрій Коболєв прогнозує підвищення тарифів на газ для споживачів в 3-5 разів.