ru ua

Рада перенесла на завтра розгляд питання про перевибори в Кривому Розі

Рада перенесла на завтра розгляд питання про перевибори в Кривому Розі Фото: спікер парламенту Володимир Гройсман

Розгляд зазначеного питання заплановано на 11:00

Верховна Рада України вирішила перенести на середу, 23 грудня 2015 року, розгляд питання щодо призначення перевиборів у Кривому Розі (Дніпропетровська область). Про це заявив спікер парламенту Володимир Гройсман, передає кореспондент РБК-Україна.

"Хто за те, щоб це питання розглянути завтра об 11 годині для максимального забезпечення ефективного голосування... з законом про відкликання депутатів місцевих рад? Це дасть можливість консолідувати голоси",- сказав Гройсман.

Так, розгляд зазначеного питання завтра в 11:00 після засідання профільного комітету щодо законопроекту про відкликання депутата місцевої ради підтримали 264 нардепа.

При цьому також пропонувалося розглянути питання сьогодні, 22 грудня. Однак цю пропозицію підтримали лише 203 депутата при мінімально необхідних 226.

Нагадаємо, раніше "Самопоміч" обіцяла блокувати трибуну Верховної Ради, поки парламент не призначить перевибори міського голови Кривого Рогу. Після обіцянки Гройсмана розглянути вибори у Кривому Розі трибуну розблокували.