Рада почала засідання

Четвер 18 червня 2015 11:27
Рада почала засідання
Фото: Андрій Парубій

У сесійній залі зареєструвалися 376 нардепів.

Перший заступник голови Верховної Ради України Андрій Парубій відкрив ранкове засідання парламенту. У сесійній залі зареєструвалися 376 нардепів.

"Ранкове засідання Верховної Ради оголошую відкритим", - Парубій.

"Відбулось засідання ради коаліції, на якій був запропонований порядок розгляду питань на сьогодні... Питання про вибори і питання, які вимагає МВФ, і питання військові, і з безпеки ... Працюємо сьогодні без перерви, оскільки ми затягнули роботу, для того потрібна максимальна мобілізація в залі",- також додав він. 

Нагадаємо, раніше сьогодні початок пленарного засідання парламенту був перенесений на годину - до 11:00 у зв'язку з засіданням ради коаліції за участі прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка.

Також сьогодні Рада планує розглянути подання Президента України про відставку Валентина Наливайченка з посади голови СБУ.

Згідно порядку денномуВерховна Рада України сьогодні, 18 червня, розгляне законопроект № 2072 про Рахунковій палаті. 

Нардепи сьогодні розглянуть законопроект №2055а про внесення змін до деяких законів України для приведення їх у відповідність з положеннями закону України "Про ринок природного газу" (щодо особливостей впровадження господарської діяльності на ринку природного газу).

Крім того, до порядку денного винесено законопроект №2682 про внесення змін до статті 164 Податкового кодексу України (щодо оподаткування пенсійних виплат), законопроект №2742 про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо розвитку інституційної спроможності Національного банку України, законопроект №2806 про додаткові заходи по забезпеченню індивідуальної безпеки осіб, які виконують службові обов'язки в межах території, на якій введено військовий стан або проводиться антитерористична операція, законопроект №2620 про внесення змін до закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" (щодо звільнення від призову на військову службу під час мобілізації викладацького складу вищих навчальних закладів та наукових співробітників).

Зазначимо, що в порядку денному відсутнє уявлення про відставку голови Служби безпеки України (СБУ) Валентина Наливайченка.

Голова фракції БПП Юрій Луценко вчора повідомив, що Президент України Петро Порошенко в цей же день внесе подання до Верховної Ради про відставку Наливайченка з посади голови СБУ.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся