Рада хоче призначити виплату допомоги по безробіттю два рази на місяць

Народні депутати підтримали у першому читанні  законопроект № 1046 "Про внесення доповнень до закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" (щодо врегулювання питань, періодичності, строків виплати допомоги по безробіттю)". За відповідне рішення проголосували 230 нардепів з 226 мінімально необхідних.

Законопроектом пропонується врегулювати питання щодо періодичності та строків виплати допомоги по безробіттю.

Зокрема, проектом закону передбачається встановити, що допомога по безробіттю виплачуватиметься два рази на місяць через проміжок часу, що не перевищує 16 календарних днів, та не пізніше 7 днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.

Також одноразова виплата допомоги по безробіттю для організації безробітним підприємницької діяльності здійснюватиметься протягом 14 днів після дня здійснення державної реєстрації юридичної особи, набуття статусу підприємця фізичною особою.

Нагадаємо, за інформацією Мінсоцполітики, станом на листопад 2014 р. допомогу по безробіттю отримували 307 тис. громадян України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся