Рабінович заявив про погрози з боку Льовочкіна

Рабінович заявив про погрози з боку Льовочкіна
Фото: Вадим Рабінович (прес-служба партії "За життя")

Рабінович розповів про три пропозиції Льовочкіна

Народний депутат, лідер партії "За життя" Вадим Рабінович в ефірі телеканалу NewsOne розповів про пропозиції одного з лідерів "Опозиційного блоку", народного депутата Сергія Льовочкіна.

"Мені пролунав епохальний дзвінок здалеку. Подзвонив один з тих, хто завжди стоїть за плечима наших політиків, якого можна було завжди знайти при Кучмі, при Ющенку, при Януковичі. Це пан Льовочкін, один з керівників "Опозиційного блоку". У нас з ним виникли серйозні протиріччя після того, як вони проголосували за те, щоб віддати президентові весь Конституційний суд і фактичні диктаторські повноваження. Він мені сказав: "Вадиме Зіновійовичу, я хочу, щоб ви зрозуміли — все змінилося" — і мене це, до речі, дуже насторожило. Він каже: "До нового року, я вам потім все поясню, всі питання по Україні будуть вирішені. Що буде з Україною вирішиться, мовляв, до нового року", - заявив Рабінович.

За його словами, Льовочкін запропонував йому повернутися в "Опоблок", а також зустрітися особисто для розмови з "кураторами".

"Далі Льовочкін запропонував мені три речі. Перше — повернутися в "Опозиційний блок". Друге — забрати з НАБУ заяву по його французькій віллі. І третє — прилетіти до нього на яхту, де він сидить із кураторами, я не знаю звідки — з ЦРУ або КДБ, не знаю, хто у нього куратори... Зі мною, мовляв, там переговорять, і я все зрозумію", - підкреслив парламентарій.

Рабінович також заявив про спробу "дати йому хабара" і "погрози" з боку Льовочкіна "мочити" його в ефірі одного з телеканалів.

"Далі. Мені було запропоновано отримати 5 мільйонів доларів, які, як він сказав, я зможу використовувати на свій передвиборний штаб без звіту. І головне, це він думав мені підлестить найбільше, що ми всі разом зберемося мірятися і той, хто перший за рейтингом, стане на чолі цієї опозиційної сили... І я не буду зараз торкатися того, що він мені говорив, що зі мною буде, якщо я прийму зараз неправильне рішення", - заявив депутат.

Він підкреслив, що доля України повинна вирішуватися не "за лаштунками" 5-6 фігурами, що "сидять на яхтах у Франції, у величезних замках і віллах", а в самій Україні.

"Ніколи в житті ми не будемо жити нормально в країні, в якій потрібно за лаштунками домовлятися. Ви були за кулісами у Януковича, за лаштунками Майдану, всі пам'ятають, коли ви відлетіли до Америки, а на наступний ранок почався Майдан... Ви знаєте, я сьогодні раптом вперше зрозумів, наскільки 5-6 фігур відіграють нами усіма. Вони сидять на яхтах у Франції, у величезних замках і віллах і вважають, що вони розумніші за всіх нас. Особливо, з приводу того, що "доля України вирішиться до нового року". Доля України обов'язково вирішиться. І вирішиться в Україні, а не у вас там на яхтах, у "фракціях", і не з вашими невідомими кураторами!", - заявив Рабінович.

Нардеп також озвучив свою відповідь на пропозиції Льовочкіна, категорично відмовившись "міняти Україну на кураторів". "Я не міняю Україну на кураторів! Ми будемо перемагати по-любому — та без тебе! Льовочкін з-за спин президентів — це вже система, що йде!", - заявив Рабінович.

Він також повідомив, що збирається подавати позов до суду проти партії "Опозиційний блок".

"Я вимагаю, щоб вони змінили свою назву, я навів приклади за останні 2-3 роки, коли вони повністю голосують разом з владою. Я прошу, щоб було як на товарі, де пишуть "немає ГМО", а якщо є ГМО, то подають в суд... Вони не опозиційна партія, я прошу суд позбавити їх назви "опозиційний" і залишити їм тільки слово "блок", — резюмував Рабінович.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся