ua ru

Рабінович розкритикував депутатів, які підтримують вирубку лісів в Україні

Рабінович розкритикував депутатів, які підтримують вирубку лісів в Україні Фото: Вадим Рабінович

Нардеп упевнений, що влада не має права "вирубувати ліс на догоду Євросоюзу"

Українська влада не має права вирубувати ліс на догоду Євросоюзу. Про це в прямому ефірі телеканалу "112 Україна" у програмі "Хто кому Рабінович" заявив народний депутат України, голова підкомітету ВР з прав людини і лідер партії "За життя" Вадим Рабінович.

"Як тільки народні депутати проголосують за вирубку лісів в Україні в обмін на гроші з Європи, які вони тут же і розкрадуть, — вони покажуть тим самим, хто є найголовніший ворог України. Кожен, хто проголосує за вивіз лісу з своєї країни, — це злочинець проти України, проти всіх нас, проти наших дітей", - заявив Рабінович.

Політик упевнений, що, погоджуючись на масову вирубку лісу, українська влада лише показує Європі свою неблагонадійність.

"Повірте мені: в Європі ніхто не буде будувати систему, при якій губиться природа, вони будуть це нав'язувати нам: вивезти сировину, а у себе створити робочі місця. І це не просто питання охорони природи — це питання майбутнього, це питання розвитку, це питання любові чи ненависті до своєї країни. В Європі вирубати хоч одне дерево, яке має свій паспорт, — штраф до 10 000 євро, а у нас – вирубуй скільки хочеш", - зазначив він.

За словами Рабіновича, на сьогоднішній день законодавчого захисту потребують не тільки українські ліси. Він упевнений, що через чиновників безліч інших природних місць України також опинилися під загрозою знищення.

"Під покровом темряви і тиші відбуваються і інші жахливі речі. Мої виборці повідомили мені, що в Миколаївській області хочуть затопити абсолютно унікальний природний національний парк "Бузький Гард": "Енергоатом" збирається підняти в Олександрівському водосховищі рівень з 16 до 20 метрів, знищуючи повністю перлину природи України. І тиша, всі мовчать", - резюмував нардеп.

Нагадаємо, на засіданні 7 лютого парламент в п'ять разів підняв штрафи за підпал і забруднення лісу.