ru ua

Рабінович розкритикував дані управління статистики по середній зарплаті

Рабінович розкритикував дані управління статистики по середній зарплаті Фото: Вадим Рабінович

Нардеп розкритикував виконання державної програми приватизації

Рівень офіційної середньої зарплати в Києві не відповідає реальній ситуації. Про це в ефірі програми "Хто кому Рабінович" на телеканалі "112 Україна" заявив народний депутат і лідер партії "За життя" Вадим Рабінович.

За даними Головного управління статистики міста Києва, в березні середня зарплата жителів столиці зросла на 10% порівняно з лютим і тепер склала 11 тисяч гривень.

"Все криється в слові "середня". Ось, наприклад, якщо я буду їсти ковбасу, а пенсіонер – капусту, то в середньому ми будемо їсти голубці. Напевно, складаються доходи тих, хто живе в районі урядового кварталу і з зарплатою пенсіонера, ось воно в середньому виходить по 11 тисяч", - вважає парламентарій.

За його словами, названий рівень середньої зарплати в столиці не відповідає реальній картині. Вадим Рабінович вважає: щоб підняти добробут і киян, і всіх українців, треба зробити прості речі, про які давно говорять.

"Наприклад, приватизація. Хоч програму приватизації парламент проголосував, але в результаті – нуль. Я для себе знайшов унікальний об'єкт приватизації – Славутський завод залізобетонних виробів. У документах записано, що ціна об'єкта в ході торгів зросла в десять разів. Але, виявилося, що завод продали за 19400 гривень. Отже, початкова ціна була 1940 гривень. Там, до речі, територія займає 11 гектарів землі. Ось суть нашої приватизації", – зазначив Рабінович.

Нагадаємо, політик вимагає провести дострокові парламентські вибори, щоб вирішити політичну та економічну кризу.