Рабінович звинуватив Парубія у блокуванні його законопроекту про безкоштовне забезпечення ліками

НовиниПолітика    20.03.2017 - 16:58
Фото: Вадим Рабінович
Фото: Вадим Рабінович

Рабінович також назвав нинішній український парламент найбільш непрофесійним

Народний депутат, голова парламентського підкомітету з прав людини та лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович звинуватив спікера Верховної ради Андрія Парубія у блокуванні його законопроекту про безкоштовне забезпечення ліками. Про це політик заявив в ході програми "Хто кому Рабінович" на телеканалі "112 Україна".

Зокрема, коментуючи виступ спікера Ради, за словами якого робота народних депутатів піддається критиці безпідставно, Рабінович підкреслив, що категорично з ним не згоден. "Це найбільш непрофесійний, найбільш потворний і найбільш антиукраїнський парламент. І, на жаль, я в цьому не беру участь. Хоча, повірте мені, я там безголоса істота, яка сидить замкнена у цій клітці", — сказав парламентарій.

Він акцентував на тому, що "вперше за всю історію світового парламентаризму нам відмовляють у тому, щоб показати список коаліції, яка має за Конституцією правити в нашій парламентсько-президентській республіці".

"Я скористаюся чудовою порадою одного юриста, з завтрашнього дня пройдуся по всьому парламенту і створю списки некоаліції. Це легко створити: запитати у кожного депутата, в коаліції він чи ні", — заявив Рабінович.

Крім того, нардеп заявив про намір продемонструвати цей список як українцям, так і всім дипломатичним представництвам.

"Хай наші громадяни, а також дипломати та їхні уряди переконаються: це не що інше, як світовий обман, і що Україною править група, яка за Конституцією не має права цього робити, оскільки у цієї коаліції немає більшості", — додав нардеп.

Рабінович також зазначив, що за час роботи в Раді поточного скликання подав 46 законопроектів, "дійсно потрібних країні, які ніхто не виносить в зал". За його словами, один з поданих ним законопроектів "давно пройшов всі комітети і має підтримку представників усіх фракцій", однак, як запевнив парламентарій, документ "саботує спікер Парубій".

"Мій законопроект про безкоштовне забезпечення ліками всіх пенсіонерів, інвалідів, чорнобильців і дітей-сиріт. Подібний закон вже діє в сусідній Польщі. Але законопроект не виноситься в зал для голосування спікером Парубієм. Цій коаліції на людей наплювати, на закони начхати. Їм би ще трішки поцарювати, пограбувати, тільки от у мене питання: куди вони потім тікати будуть? Європа не прийме, Штати не візьмуть, Росія не прийме", — констатував Рабінович.

Резюмуючи, нардеп підкреслив, що "свої законопроекти ця коаліція нібито виносить в зал за три хвилини": "Тому що там є що вкрасти. А якщо законопроект дійсно для людей — так у них на це нібито "немає законів". Закони є, а совісті у них немає, і самі вони поза законом", — додав він.

On Top