Путін включив прибережні води Криму до "вільної економічної зони"

НовиниПолітика    02.07.2017 - 10:12
Фото: Володимир Путін (putin.kremlin.ru)
Фото: Володимир Путін (putin.kremlin.ru)

Новий закон розміщено в суботу на офіційному порталі правової інформації

Президент Росії Володимир Путін підписав федеральний закон "про включення внутрішніх морських вод і територіального моря РФ" уздовж прибережної лінії анексованого Криму до складу так званої "вільної економічної зони (ВЕЗ) регіону". Про це повідомляє ТАСС.

"Новий закон розміщено в суботу на офіційному порталі правової інформації. В жовтні 2016 року уряд Росії схвалив проект змін до закону, що розширює кримську ВЕЗ. Держдума ухвалила закон 21 червня 2017 року, Рада Федерації РФ схвалила документ 27 червня", - йдеться в повідомленні.

Зазначено, що, ухвалюючи подібне рішення, уряд РФ передбачав, що включення вод поблизу окупованого Криму до складу ВЕЗ "сприятиме збільшенню кількості осіб, які бажають отримати статус учасника вільної економічної зони, і залученню додаткових інвестицій в економіку регіону".

Нагадаємо, раніше голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив переконання, що українські військові моряки прийдуть до анексованого Росією півострову Крим та повернуть його Україні.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top