Путін: Ставити під сумнів газові домовленості між Україною і РФ "небезпечно і контрпродуктивно" (доповнення)

Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін вважає небезпечним і контрпродуктивним ставити під сумнів газові домовленості між Росією і Україною. Про це він повідомив журналістам, коментуючи вирок колишньому прем'єр-міністру України Юлії Тимошенко.
"Цифра сама по собі хороша, але я не дуже розумію, за що Тимошенко дали 7 років", - сказав Путін.
Він зазначив, що може судити про обвинувальному висновку щодо українського екс-прем'єра тільки за повідомленнями ЗМІ, які повідомляли, що Ю.Тимошенко отримала 7 років за підписані контракти по газу. "Тимошенко не підписувала ці контракти, їх підписували господарюючі суб'єкти двох країн. І найголовніше, ці контракти були підписані в повній відповідності із законодавством РФ і України та міжнародними нормами", - підкреслив глава російського уряду.
Путін відзначив, що при підготовці цих документів Росія виходила з практики, яка склалася з іншими партнерами, у тому числі і по формулі ціни на газ. Він додав, що при цьому Росія розділила контракти на постачання газу Україні і на транзит газу в Європу через її територію.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся