Путін не збирається виконувати вимоги Заходу для скасування санкцій проти РФ

НовиниПолітика    12.10.2016 - 17:01
Фото: президент РФ Володимир Путін
Фото: президент РФ Володимир Путін
Пєсков назвав чутками можливе призначення помічником Путіна Глава передвиборного штабу Клінтон звинуватив хакерів з РФ у зломі своєї пошти

За словами Путіна, санкції щодо Росії є шантажем

Президент Російської Федерації Володимир Путін не збирається виконувати вимоги Заходу для скасування санкцій щодо Росії. Про це він заявив, виступаючи на пленарному засіданні форуму ВТБ "Росія кличе!", передає РБК.

За словами Путіна, санкції проти РФ є шантажем і не призведуть до ізоляції держави.

"Це такий спосіб ведення справ на міжнародній арені, який називається тиском і шантажем. Але стосовно Росії це ніколи не проходило і не пройде", - повідомив Путін.

При цьому він зазначив, що "будь-які обмеження у сфері економіки, продиктовані політичними міркуваннями, шкідливі для всіх".

Президент РФ упевнений, що якщо Росія буде піддаватися цьому "шантажу", то багато чого втратить у сфері економіки, тому що перетвориться в якийсь економічний придаток кого б то не було.

В кінці свого виступу Путін додав, що про ізоляцію Росії не може бути й мови, оскільки РФ є величезною країною, і "у них моторесурсу і бензину не вистачить", щоб об'їхати всі російські кордони.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Швеція закликає ЄС запровадити нові санкції проти Росії.

Читайте в розділі

Вершбоу розповів про наслідки у разі, якщо РФ зіб'є літак НАТО

Саєнко задекларував 7 квартир і земельну ділянку

У Росії відсутня повага до суверенітету сусідніх країн, - екс-заступник генсека НАТО

On Top