Путін привів у повну бойову готовність війська Центрального округу РФ

НовиниПолітика    07.09.2015 - 10:44
Фото: Володимир Путін
Фото: Володимир Путін

Путін наказав провести раптову перевірку військ Центрального військового округу

Президент Володимир Путін наказав провести раптову перевірку військ Центрального військового округу Російської Федерації. Про наказ Путіна в ході наради в керівництві Міноборони заявив глава відомства Сергій Шойгу, передає РБК.

"Перевірку провести в період з 7 по 12 вересня", - сказав Шойгу.

Війська округу, частина авіації інших округів, а також частини ВДВ і військово-транспортної авіації, були приведені в повну боєготовність в 9:30 за московським часом.

У перші добу перевірки буде звертатися увага на тимчасові нормативи і здатність військ "виконувати заходи встановленої ступені бойової готовності". Пізніше будуть проведені навчання на полігонах, де перевірять готовність ВДВ до перекидання на великі відстані і висадці на незнайомій території.

У ході навчань буде також перевірена здатність Моз, Мінсільгоспу, Мінпромторгу, Федерального медико-біологічного агентства, Росриболовства і Росрезерву працювати у військових умовах. Також планується перевірити готовність до роботи в умовах воєнного часу у керівництва низки суб'єктів федерації: Новосибірська, Самари, Челябінської областей і Башкортостану.

Нагадаємо, 16 березня 2015 р. Путін привів у бойову готовність Північний флот.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top