Путін готується до нової масштабної військової операції, - Турчинов

НовиниПолітика    20.03.2015 - 19:53
Секретар РНБО Олександр Турчинов
Секретар РНБО Олександр Турчинов

Президент Росії Володимир Путін готується до нової масштабної військової операції проти України. Про це під час урочистих заходів з нагоди річниці створення батальйону Національної гвардії ім. Сергія Кульчицького заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов, передає його прес-служба.

"Ми розуміємо, що час обмежений, що Путін готується до нової масштабної військової операції. Наше завдання - не втрачаючи ні дня, ні години, зміцнювати нашу армію, Нацгвардію та побудувати потужний рубіж оборони, все кинувши на те, щоб компенсувати ті втрати зброї, техніки, що ми відчули. Це все для того, щоб бути готовими зустріти ворога, щоб бути готовими перемагати", - підкреслив Турчинов.

Він зазначив, що бойовики не виконують мінські угоди.

"Ми бачимо, що вогонь не припиняється. Так, масштаби набагато менше, але ми розуміємо, що ворог не зупинився, ворог готується до нової агресії", - додав Турчинов.

Нагадаємо, раніше лідер фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко заявив, що Путін у квітні-травні може перейти до повномасштабної війни.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top