ua ru

Всі пункти пропуску на кордоні з Росією обладнані системою біометричного контролю, - ДПСУ

Всі пункти пропуску на кордоні з Росією обладнані системою біометричного контролю, - ДПСУ Фото: Петро Цигикал (mvs.gov.ua)

Запуск системи фіксації біометричних даних іноземців буде здійснюватися поетапно

Всі пункти пропуску на кордонах України з Російською Федерацією обладнані системою біометричного контролю. Про це заявив голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал, повідомляє прес-служба відомства.

"На сьогодні всі пункти пропуску на кордоні з Росією обладнані системою біометричного контролю, і вже в наступному році будуть обладнані решта пунктів пропуску, в тому числі і місцеві", - повідомив він.

Як зазначається, запуск системи фіксації біометричних даних іноземців та осіб без громадянства буде здійснюватися поетапно. Так, з 1 січня 2018 року систему буде запущено у столичних міжнародних аеропортах та в пунктах пропуску українсько-російської ділянки державного кордону. Після цього, система буде активно впроваджуватися на всіх ділянках державного кордону України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні 157 діючих пунктів пропуску обладнані засобами для зчитування інформації з біометричних документів, а 126 пунктів пропуску підключені до баз даних Інтерполу.