Перевірка електронної петиції щодо вільного володіння зброєю завершена, - Шимків

НовиниПолітика    08.09.2015 - 15:17
Фото: Дмитро Шимків
Фото: Дмитро Шимків

Завтра Президент України почне її розгляд

Перевірка електронної петиції "Законодавчо затвердити право громадян України на захист" завершена, завтра Президент України почне її розгляд. Про це під час брифінгу заявив заступник глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків, передає кореспондент РБК-Україна.

"Сьогодні спливає третій день, що необхідний для проведення перевірки зазначеної петиції щодо відповідності до закону України "Про звернення громадян". Відповідно до закону України "Про звернення громадян", після проведення петиції, переведення петиції в статус "На розгляді Президента", голосування буде припинено. І ми сьогодні переведемо петицію у статус, що вона розглядається Президентом. З завтрашнього, відповідно до Указу Президента "Про порядок розгляду електронних петицій, адресованих Президенту України", розпочнеться розгляд відповідної петиції протягом 10 днів. По закінченню Президент проінформує заявника про результати його розгляду", - повідомив він.

За його словами, попри те, що за петицію голосували, зокрема, і боти, це не вплинуло на законність остаточного результату збору підписів.

"Аналіз, який ми проводили, а також аналіз, який проводився громадськими організаціями, в першу чергу дає можливість нам підтвердити, що дана петиція створена громадянами України, голосували громадяни України, боти також голосували трошки, але вплив практично відсутність на результати петиції", - сказав Шимків.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що петицію про вільне володіння зброєю перевірять на предмет маніпуляцій.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top