ua en ru

"Пропозиція" висунула Філатова кандидатом у мери Дніпра

"Пропозиція" висунула Філатова кандидатом у мери Дніпра Фото: Борис Філатов (прес-служба)
Автор: РБК-Украина

Учасники конференції підтримали кандидатуру Філатова одноголосно

У Дніпрі відбулися збори місцевої організації політичної партії "Пропозиція", де її учасники одноголосно висунули Бориса Філатова кандидатом у мери міста.

Про це повідомляє прес-служба політсили.

"Приказка "Один в полі не воїн" - це не про Дніпро. Ми знаємо приклади з минулого, коли волею і силами всього однієї людини кардинально змінювалася життя тисяч людей на багато поколінь вперед. Я говорю про Олександра Поля. Це людина-символ, засновник нашого міста, який зробив його сучасним динамічним, індустріальним", - сказав Борис Філатов.

Зазначається, що учасниками конференції стали освітяни, медики, соціальні працівники та інші.

"Пропозиція" висунула Філатова кандидатом у мери Дніпра

"Ми не боїмося викликів часу, ми команда професіоналів. Ми будемо далі розвивати місто. На часі заможне та потужне Дніпро", - підкреслила головний алерголог Дніпра, заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор Євгенія Дитятковська.

Нагадаємо, 4 вересня відбувся з’їзд політичної партії "Пропозиція", на якому було прийнято рішення про участь у місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Політсила висуває своїх кандидатів у 97 містах і 109 ОТГ.

"Пропозиція" уже присутня у 21 області. На з’їзді також було затверджено програму, з якою політсила іде на ці місцеві вибори, та маніфест "Наша пропозиція для України".