Прокуратура займається встановленням осіб, причетних до арешту Афанасьєва

НовиниПолітика    23.11.2016 - 17:39
Фото: прокуратура шукає причетних до арешту і суду Афанасьєва осіб
Фото: прокуратура шукає причетних до арешту і суду Афанасьєва осіб

До цих осіб планується застосувати персональні санкції

Прокуратура Автономної Республіки Крим (у Києві) займається збором даних про людей, які причетні до арешту Геннадія Афанасьєва в Криму. Про це повідомляє Крим.Реалії з посиланням на слова Афанасьєва.

Він повідомив, що правозахисники мають намір сформувати список осіб, причетних до арешту, для подальшого застосування до них персональних санкцій з боку України. Афанасьєв також зазначив, що судді, які судили його від імені Росії, мали українські посвідчення, та штампи на його кримінальній справі також українські.

"Ми робимо експертизи з підписів суддів. Наприклад, судді, які мене брали під арешт, які називають себе російськими суддями, вони мали українське посвідчення, і навіть штампи на моїй справі українські. Ми зробили запит в СБУ, щоб визначити кожного, хто перейшов на бік окупанта, щоб підтвердити їх особистості. Така ж справа ведеться по справі Сенцова, Кольченко", -підкреслив Афанасьєв.

За його словами, правозахисниками зібрано 269 фактів порушення прав людини в Криму.

У Росії Геннадію Афанасьєву інкримінували створення на території Криму терористичної спільноти і засудили у 2015 року до семи років ув'язнення. Геннадій Афанасьєв і ще один українець Юрій Солошенко повернулися в Україну з російського утримання 14 червня 2016 року.

Нагадаємо, одесити провели спонтанну акцію біля консульства РФ за звільнення Олега Сенцова.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top