ua en ru

Прокуратура порушила кримінальну справу за фактом порушення таємниці листування нардепа Ландіка

Прокуратура Печерського району Києва порушила кримінальну справу за фактом порушення таємниці листування нардепа Володимира Ландіка. Про це йдеться у повідомленні прокуратури.

Прокуратурою Печерського району міста Києва проведено перевірку за заявою народного депутата України Ландіка від 21 червня 2012 р., в якій йдеться про порушення його особистих прав гарантованих Конституцією України та необхідність прийняття рішення відповідно до Кримінального кодексу України.

За результатами цієї перевірки 18 липня 2012 р. прокуратурою Печерського району міста Києва порушено кримінальну справу за фактом скоєння злочину, передбаченого ч. 2 ст. 163 та ч. 2 ст. 182 КК України (порушення таємниці листування чи іншої кореспонденції державного діяча, що передається засобами зв'язку, та незаконного збирання, використання, поширення конфіденційної інформації про особу, що заподіяло істотної шкоди законним правам, свободам та інтересам особи).

17 листопада 2011 р. в приміщенні Верховної Ради України було зафіксовано і розповсюджено в інтернет-виданні інформаційного порталу LB.ua, приватне телефонне sms-листування народного депутата України Ландіка.