Прокуратура порушила справу проти Coca-Cola і Pepsi за "російський" Крим

НовиниНадзвичайні події    21.01.2016 - 09:34
Фото: Георгій Логвинський
Фото: Георгій Логвинський

Невдала реклама може викликати наслідки для американських компаній

Прокуратура Автономної Республіки Крим при Генеральній прокуратурі України порушила справу проти посадових осіб компаній Coca-Cola і Pepsi за зображення Криму частиною Росії в рекламній компанії. Про це у Facebook повідомив нардеп від "Народного фронту" Георгій Логвинський.

"Посадові особи "Кока-Кола" і "Пепсі" таки можуть сісти у в'язницю. Прокуратура АР Крим розпочала кримінальне провадження за ч. 1 ст. 364-1 Кримінального кодексу України. Сьогодні отримав офіційну відповідь прокуратури Автономної Республіки Крим про те, що 11.01.2016 року розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 364-1 КК України (зловживання повноваженнями, - ред.). Щодо злочинів, передбачених статтями 110 та 229 КК України триває перевірка", - повідомив Логвинський.

Должностные лица "Кока-кола" и "Пепси" таки могут сесть в тюрьму. Прокуратура АР Крым начала уголовное производство по ч...

Опубликовано Георгием Логвинским 20 января 2016 г.

Нагадаємо, на початку січня посольство України в США нагадало Coca-Cola, що Крим є частиною України. Дана реакція була викликана публікацією в одній з соціальних мереж російським представництвом Coca-Cola карти Росії з анексованим Кримом.

Пізніше компанія пояснила появу Криму на карті РФ тим, що рекламне агентство внесло зміни в зображення без відома замовника та узгодження з ним.

On Top