ua en ru

Прокуратура порушила справи за перешкоджання журналістській діяльності під час зимових акцій протесту в Черкасах

Прокуратура відкрила кримінальні провадження за фактами перешкоджання журналістській діяльності під час акцій протесту в Черкасах взимку 2014 р.

Прокуратура відкрила кримінальні провадження за фактами перешкоджання журналістській діяльності під час акцій протесту в Черкасах взимку 2014 р. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

"Зокрема встановлено, що 27 січня поточного року працівники міліції, перебуваючи на Соборній площі в р. Черкаси, перевищивши свої службові повноваження, завадили кореспондентам центрального телеканалу Станіславу Кухарчуку і регіонального телеканалу Сергія Єфімова здійснити їх професійної діяльності у висвітленні акцій протесту. Внаслідок цього було спричинено тілесні ушкодження Кухарчуку С. та пошкоджено апаратуру Єфімова С." - йдеться в повідомленні.

Також, 20 лютого працівники міліції, які перебували на Золотоніської дамбі, навмисне завадили фотокореспонденту регіональної газети Ігоря Єфімова в законній професійній діяльності, завдавши йому тілесні ушкодження.

За вказаними фактами прокуратурою області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 171 КК України (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів).

Зараз проводиться досудове розслідування, вживаються заходи для повного, об'єктивного розслідування обставин справи.