Прокуратура Ровенской обл. просит суд вернуть государству землю на 175 млн гривен

НовиниПолітика    04.10.2016 - 14:35
Фото: прокуратура просить суд повернути державі земділянку лісового фонду
Фото: прокуратура просить суд повернути державі земділянку лісового фонду

Йдеться про 5,5 тисяч га земель лісового фонду

Прокуратура Рівненської області пред’явила позов до суду про розірвання договору оренди земельної ділянки вартістю понад 175 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Так, йдеться про 5,5 тисяч га земель лісового фонду, що розташовані на території Томашгородської сільської ради Рокитнівського району.

Встановлено, що суб’єкт господарювання, який орендував зазначені землі, повністю усунувся від виконання договірних зобов’язань щодо ведення лісового господарства та обов’язків щодо забезпечення режиму використання та охорони земель відповідно до вимог екологічних нормативів.

"Таке ігнорування умов договору, вимог земельного і лісового законодавства призвело до пошкодження частини земель, втрати ними господарської та екологічної цінності внаслідок незаконного видобування бурштину", - сказано в повідомленні.

Так, вказана справа буде розглядатися господарським судом Рівненської області, участь у засіданні братимуть працівники прокуратури.

Нагадаємо, прокуратура міста Києва вимагає повернути столиці з незаконного володіння земельну ділянку на Старому Подолі вартістю майже 100 млн гривень.

On Top